į pradžią
NAUJIENOS
Beru žvakės Ultra X Titan


Ultra X Titan. Naujos kartos žvakės su poli-V tipo elektrodu.

Benzininiams varikliams reikalingos  aukštos kokybės žvakės: naujos BERU Ultra X Titan nustato naujus veiksmingumo standartus, patvarumą ir gerą kuro panaudojimą.


Degimo kameros slėgis - tai labai įdomu.

Šiuolaikinis benzininis variklis veikia aukštos degimo kameros slėgyje. Tai padidina reikalavimus žvakėms. Kuo aukštesnis degimo kameros slėgis, tuo didesnė jėga. Uždegimas turi būti patikimas, taip pat uždegimo ir kuro-oro mišinys turi būti suderintas. Butent čia naujosios žvakės BERU Ultra X Titan nustato naujus standartus: su labai veiksmingu degimu - dėka šio derinio atsiranda kelios naujos konstrukcinės ypatybės.

Titan galia: didelis atsparumas erozijai, ilgesnis tarnavimo laikas.

Atsparumą erozijai suteikia nikelio-titano lydinys, taip pat naujas elektrodo Poli-V dizainas - kartu su nusmailintu platinos uždegimo tipu. Svarbiausia sąlyga yra aukštas uždegimo patikimumas ir naujų Ultra X Titan žvakių ilgaamžiškumas.

 

Poli-V  elektrodas: padidėjęs uždegimo patikimumas, kuro uždegimas.

Elektrodo Poli-V dizainas: 5 aštrių briaunų, kurios įjungiamos į nepertraukiamą uždegimo ciklą. Tai reiškia: žemos įtampos paskirstymą ir 5 elektros taškų poveikį - todėl pagerėjo kibirkštis. Kartu su labai geru atsparumu erozijai titano elektrodas užtikrina pastovų uždegimą, optimizuoja degalų naudojimą ir kuro degimą su atitinkamai žemesniu išmetamųjų teršalų kiekiu. Taip pat gerokai didesnis žvakės atsparumas ir tarnavimo laikas net iki 60000 km. Todėl šios žvakės ne tik visiškai įvykdė automobilių pramonės gamintojų lūkesčius, bet juos ir pralenkė.

Techniniai Ultra X TITAN ypatumai:

  • Labai patikimas uždegimas:
    Su dideliu atsparumu erozijai, nikelio ir titano lydinio.
  • Šaltojo paleidimo patikimumas:
    Centrinis elektrodas su platinos uždegimu labai padidina šaltojo užvedimo efektyvumą.
  • Patikimumas:
    Elektrodas Poli-V sistemingai uždega kurą.

Poli-V dizainas:
5 uždegimo taškai įjungti į nepertraukiamą ciklą, užtikrina aukštą uždegimo patikimumą ir kuro degimą su ilgalaikiu, pastoviu efektyvumu.

 

 

 

 

 

 

Visų markių automobiliams BERU Ultra žvakių galite įsigyti mūsų parduotuvėje, kainas pamatysite spustelėję čia.


Patarimas: Laiku pakeistos žvakės moka už save! Žvakės nusidėvi ir jas būtina keisti, priešingu atveju jūsų automobilis naudos daugiau kūro ir padidės išmetamų teršalų kiekis, dėl to nepraeisite techninės apžiūros.